Panel používateľa

Akým spôsobom doručujete tovar ?

Vami objednaný tovar posielame kurierskou službou. Tovar Vám doručia spravidla na nasledujúci pracovný deň po vyexpedovaní. Tovar, ktorý je označený ako dostupný, spravidla expedujeme nasledovný deň po prijatí objednávky, najneskôr však do 3 dní, ak máme tovar práve na ceste k nám od dodávateľa. V prípade, že sa nám Vami vybratý tovar minul a naša stránka sa nestihla ešte zaktualizovať, okamžite Vás o tejto skutočnosti budeme informovať.

Po vyexpedovaní tovaru posielame e-mailom notifikáciu o expedícii tovaru, kde je uvedené číslo balíka pre možnosť sledovania zásielky.

Informáciu o prevzatí a termíne doručenia zásielky Vám zároveň pošle aj kurierska služba formou SMS.
Pri preberaní tovaru dôsledne skontrolujte, či je obal v poriadku, či nejaví známky poškodenia, alebo nie je akýmkoľvek spôsobom roztrhnutý. Pokiaľ zistíte, že obal nie je v úplnom poriadku, okamžite oznámte túto skutočnosť kurierovi a trvajte na spísaní protokolu o poškodenom obale.

Pokiaľ je tovar v poriadku, môžete tovar prevziať.
Ďalšou možnosťou je osobný odber tovaru.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov