Panel používateľa

Ako zaplatím za tovar ?

Za tovar môžete zaplatiť :
- Na dobierku - teda platíte kurierovi pri doručení tovaru. Tento spôsob úhrady nie je spoplatnený, teda platíte iba za tovar, poprípade za doručenie (poštovné).
- Bankovým prevodom vopred - po objednaní tovaru Vám odošleme zálohovú faktúru na Vami uvedenú e-mailovú adresu, na základe ktorej môžete vykonať úhradu. Túto faktúru neposiela náš systém automaticky, odosielame ju až po dôkladnej fyzickej kontrole úplnosti a kvality Vami objednaného tovaru. Túto kontrolu a následnú fakturáciu vykonávame v záujme ochrany našich zákazníkov, aby sme predišli predčasnej úhrade tovaru, ktorý by mohol byť nekompletný, nesprávny, či poškodený. V takom prípade musíme tovar preobjednať, čo so sebou prináša predĺženie dodacej lehoty. Platíte iba za tovar, ktorý ste si objednali a my máme istotu, že ten tovar aj dostanete.
- V hotovosti - tento spôsob platby je možný pri výbere osobného prevzatia tovaru

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov