Panel používateľa

Kedy mi doručíte tovar ?

Pokiaľ si objednáte tovar, ktorý máme priamo u nás na sklade a Vaša objednávka nám prišla do 12,00 hod, expedujeme tento tovar ešte v ten deň a teda Vám bude doručený spravidla nasledujúci pracovný deň, najneskôr druhý pracovný deň, v závislosti od vyťaženosti kurierskej služby.
Existuje aj možnosť, že sa nám tovar práve minul, znamená to, že je tovar už nami objednaný a je na ceste k nám, resp. je dostupný u nášho dodávateľa. V takom prípade sa doručenie k Vám uskutoční v priebehu 3 -4 prac. dní.
Pokiaľ je uvedená dostupnosť tovaru, ktorá sa viaže k nejakému konkrétnemu dátumu, znamená to, že je tovar toho času vypredaný aj u dodávateľa, ale už máme avízo o termíne predpokladaného naskladnenia. V tomto prípade je však termín naskladnenia iba informatívny a bez záruky a v prípade, že vykonáte predobjednávku takého tovaru, Vás budeme priebežne informovať o prípadných zmenách termínov doručenia.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov