Panel používateľa

Ako mám postupovať pri reklamácii tovaru ?

Pokiaľ dôjde k situácii, že sa Vám tovar poškodí v dobe plynutia zákonom stanovenej záručnej lehoty (ak nie je uvedené inak) z dôvodu výrobnej vady, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky, alebo osobne.
Tento tovar nám pošlite na našu adresu, priložte vyplnený REKLAMAČNÝ FORMULÁR , záručný list, resp. kópiu daňového dokladu, ktorý ste obdržali spolu s tovarom pri jeho doručení.
My tovar prevezmeme a postúpime servisnému stredisku danej značky, ktorý tovar posúdi, či sa na charakter poškodenia vzťahuje záruka. Ďalej posúdi, či je tovar opraviteľný, alebo je nutná výmena za nový. Následne vykoná potrebné opatrenia (oprava , výmena), zapíše spôsob opravy do záručného listu a tovar bezodkladne posiela k nám, alebo priamo k Vám, v závislosti od dohody.

Upozorňujeme, že evidentné poškodenie, ktoré nebolo spôsobené výrobnou závadou, alebo bol tovar poškodený nesprávnym či neadekvátnym používaním, nie je predmetom reklamácie a všetky náklady na transport tovaru znáša zákazník.

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov