Panel používateľa

Sumcový prút Esox Spartan 2 - FALANGA - 270cm, 400g

Sumcový prút Esox Spartan 2 - FALANGA - 270cm, 400g

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Sumcový prút Esox Spartan 2 - FALANGA - 270cm, 400g

75 €

Dostupnosť: NIE

Výrobca: Esox Spartan

Univerzálny sumcový prút vyrobený s tých najkvalitnejších materiálov. Ľahké a elegantne štíhle, karbónové telo prútu je aj napriek svojej tenkosti extrémne pevné a odolné.

Prút s príjemnou akciou 200-400 g je vhodný najme na bójkový lov či lov s podvodnými plavákmi. Využiť sa dá však aj na celú radu iných alternatívnych štýlov lovu sumca. S dĺžkou 2,7 metra je výborne použiteľný najmä na riekach s hustým pobrežným lesom, kde dlhšie prúty viac prekážajú ako slúžia.

Robustné sedlo navijaku je odolné aj voči hrubému zaobchádzaniu. Masívne očká prútu sú už samozrejmosťou. Odolávajú aj treniu pri súbojoch s tými najväčšími riečnymi monštrami.

Moderný dizajn prútu Spartan 2 a jeho matná čierna povrchová úprava mu dodáva eleganciu a štýl. Spoj prútu je zosilnený , aby odolal aj tým najsilnejším zaťaženiam a nárazom. Pružná akcia prútu nám zabezpečuje pôžitok pri zdolávaní veľkých aj malých rýb.

Spartan 2 Falanga je zostavený tak, aby elegantne vytlmil kopance a výpady tých najväčších sumcov, čomu sa poďakujú najme predlaktia lovca.

Telo prútu nám svojou pružnosťou pohltí väčšinu sily zdolávanej ryby, a tým sa boj s veľkým sumcom stane zážitkom a nie obyčajnou drinou.

DĹŽKA: 270cm

TRANSPORT: 140cm

POČET OČIEK: 9

AKCIA: 200-400g

HMOTNOSŤ: 410g

POČET DIELOV: 2

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov