Panel používateľa

Sumcový prút Esox Spartan Cat Vertical V1 - 198cm, 190g

Sumcový prút Esox Spartan Cat Vertical V1 - 198cm, 190g

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Sumcový prút Esox Spartan Cat Vertical V1 - 198cm, 190g

89 €

Dostupnosť: ÁNO

Výrobca: Esox Spartan

Krátky jednodielny prút do člna s perfektne citlivým a extrémne odolným blankom. Spartan Cat Vertical je určený na lov sumca vertikálnou metódou či vábničkou. Perfektné využitie má však aj pri morskom rybolove.

Veľmi citlivý blank nám umožňuje perfektnú prezentáciu a vedenie nástrahy pod člnom. Špeciálnou technológiou pri výrobe tohto prútu vznikol odolný extra-hrubostenný blank pričom celkový priemer blanku je mimoriadne tenký , perfektne vyvážený a dynamický.

Prút Cat Vertical sa vyznačuje príjemným dizajnom, elegantným štíhlym telom, extra citlivou špicou a nesmierne pevným a odolným blankom ktorý bez problémov zvládne súboje aj s tímy najväčšími rybami.

Kamuflážne sfarbená delená EVA rúčka zaručuje pohodlnú manipuláciu a nízka váha prútu nám umožňuje celodenný lov bez pocitu únavy v rukách.

DĹŽKA: 198cm

TRANSPORT: 198cm

POČET OČIEK: 8

AKCIA: 60-190g

POČET DIELOV: 1

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov