Panel používateľa

Čelovka Flajzar HL346P s prijímačom

Čelovka Flajzar HL346P s prijímačom

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

New

Čelovka Flajzar HL346P s prijímačom

79,90 €

Dostupnosť: ÁNO

Výrobca: Flajzar

Čelovka Flajzar HL346P s prijímačom je dobíjacia LED čelovka so silnou batériou, možnosťou zvolenia z dvoch bielych a dvoch červených svetelných tokov, funkciou Zoom (rozšírenie a zúženie svetelného toku) a tiež možnosťou zapnutia funkcie Sensor by Hand Moving (bezdotykové ovládanie)).

Čelovka má niekoľko zásadných predností - dlhá výdrž batérie, nízka hmotnosť s rýchle dobíjanie. Stav batérie vám signalizujú modré diódy na prednej strane čelovky.

Čelovka ďalej disponuje kvalitným popruhom, ktorý Vám zaručí dobré držanie na hlave. Samozrejmosťou je dostačujúca IP na používanie čelovky v prírode.

Čelovka je určená nielen na bežné svietenie, ale vďaka integrovanému prijímaču môže byť automaticky rozsvietená po zábere. Do pamäte čelovky, je možné uložiť až osem zariadení súčasne. Čelovka sa rozsvieti teda nielen pre záber ryby na základe signálu vyslaného zo signalizátora záberu, ale aj alarmového signálu, vyslaného z rybárskeho alarmu FISHTRON ALF3.

Technické údaje:

Napájanie: vstavaný Li-pol akumulátor 3,7 V/1800 mAh
Nabíjanie : pomocou microUSB kábel
Doba nabíjania 3,5h
Počet bielych LED: 1
Optický zoom - možnosť zúžiť alebo rozšíriť kužeľ svetla
Počet červených LED: 4
Indikácia stavu akumulátora: 5 modrých LED na prednej strane čelovky
Svetelný tok: až 260 lm
Čelovku je možné spárovať (použiť) so signalizátormi FISHTRON NEON TX3, FISHTRON CatFish TX3, FISHTRON Q9-RGB TX, e3TX a alarmom FISHTRON ALF3
Počet miest v pamäti (maximálny počet súčasne naučených zariadení): 8
Dosah: až 150 metrov
IP 66 - úplne prachotesné a ochrana proti intenzívne tryskajúcej vode
Váha : 118,2g
Veľkosť: 70 x 46 x 52 mm
Prevádzková teplota: -10° až +50°

Používanie čelovky:

Tlačidlo zapnutia - stlačením tlačidla do 3 sekúnd, je možné prepínať medzi 4 režimami svietenia:
1. biela LED 100% - výdrž až 3h NONSTOP svitu
2. biela LED 50% - výdž až 6h NONSTOP svitu
3. červená LED 100% - výdrž až 11h NONSTOP svitu
4. červená LED 50% - výdrž až 19h NONSTOP svitu
Čelovka obsahuje funkciu pamäte posledného režimu svitu. Pokiaľ čelovku zapneme tlačidlom ON-OFF, tak si čelovka po 3 sekundách svitu zapamätá zvolený režim a ďalším stlačením tlačidla ON-OFF čelovku vypneme (nemusíme prepínať zvyšné režimy svitu). Pokiaľ však chceme prepínať režimy, opakovane siskneme tlačidlo ON-OFF do 3 sekúnd.

Tlačidlo SENZOR - po stlačení sa aktivuje režim bezdotykového ovládania. Pohybom ruky do 25cm od čelovky ovládame bezdotykové zapnutie a vypnutie čelovky.

Uloženie kódu vysielača do pamäte čelovky (párovanie)

Stlačte tlačidlo na boku čelovky a držte ho po dobu cca 5 sekúnd, do doby než začne zelená LED na prednej strane čelovky blikať. Čelovka sa prepne do učiaceho režimu. Teraz zavysielajte zariadením, ktoré chcete spárovať s čelovkou - stlačte tlačidlo na signalizátore záberu alebo na alarme. Prijímač čelovky signál zachytí, uloží si jeho kód do pamäte a potvrdí trojakým zablikaním bielej LED. Učiaci režitm je potom automaticky ukončený. Ak je už kód zariadenia v pamäti uložený, nevykoná sa žiadna akcia

Nové zariadenie sa neuloží v prípade, že je pamäť plná (zelená LED na prednej strane čelovky rýchlo zabliká, učiaci režim sa ukončí) alebo je zariadenie s týmto kódom už uložené (zelená LED na prednej strane čelovky počas učenia zhasne na cca 1 sekundu).

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie