Panel používateľa

Ako nakupovať na splátky

Je to jednoduché a rýchle!

1. Urobte objednávku na tovar a ako formu platby vyberte "Quatro" .

2. Dokončite objednávku kliknutím na tlačítko "Odoslať objednávku" . Zobrazí sa Vám správa o úspešnom odoslaní              objednávky.

3. Tu kliknite na tlačítko " Quatro Formulár" .

Po kliknutí na toto tlačítko budete presmerovaní na stránku Quatro, kde postupujete presne podľa krokov, ktoré sú vo formulári. Môžete si vybrať dobu splácania aj výšku akontácie. Následne Vás bude Quatro informovať o nutnosti ďalších doplňujúcich údajov, respektíve o stave schvaľovania Vášho úveru. Pokiaľ bude Váš úver schválený, Quatro nám odošle avízo o tejto skutočnosti a udelí nám povolenie na doručenie tovaru. Na základe tohto avíza Vám bezodkladne tovar odošleme bezplatne, pokiaľ ste si zvolili nulovú akontáciu. V prípade akontácie Vám odošleme tovar na dobierku, ktorej výška bude v hodnote Vami zvolenej akontácie.

Ako to prebieha:

Tovar si môžete vybrať v našom e-shope, vložíte si ho do nákupného košíka a v spôsobe platby si zvolíte nákup na splátky cez Quatro.

Vyplníte Žiadosť o nákup tovaru na splátky, priamo k žiadosti priložíte požadované doklady a jednoducho odošlete.

Schválenie žiadosti prebieha rýchlo a online. O jeho výsledku budete informovaní prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Po schválení prebehne podpis vašej Zmluvy online v Klientskej zóne.

Tovar vám bude doručený podľa doby dodania, ktorú uvádza e-shop na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke.

 

Aké doklady sú potrebné pre vybavenie nákupu na splátky:

Nákup na splátky je možné využiť pri celkovej maloobchodnej cene tovaru od 100€ do 10.000€. Pri nákupe do 5000€ budete potrebovať nižšie uvedené doklady:

 

Zamestnaný občan

- platný občiansky preukaz (VÚB a.s. si vyhradzuje právo vyžiadať doplňujúce doklady, najmä v prípade, ak príjem klienta nie je možné overiť v Sociálnej poisťovni).

 

Živnostník

- platný občiansky preukaz 

- daňové priznanie k dani z príjmov a potvrdenie o jeho podaní (Daňové priznanie k dani z príjmov a detail potvrdenia z portálu Finančnej správy, podpísané klientom a doklad o zaplatení dane, ALEBO potvrdenie o výške dane na základe podaného daňového priznania a potvrdenie o zaplatení dane vystavené finančnou správou)

- kópia výpisu z účtu za posledné tri mesiace, ALEBO predbežná účtovná závierka za aktuálne zdaňovacie obdobie (VÚB a.s. si vyhradzuje právo vyžiadať doplňujúce doklady, najmä v prípade, ak príjem klienta nie je možné overiť v Sociálnej poisťovni)

Štátny zamestnanec (zamestnanec Ministerstva vnútra a Ministerstva obrany SR)

- platný občiansky preukaz

- kópia výpisu z účtu za posledné tri mesiace, ALEBO potvrdenie zamestnávateľa o príjme, ALEBO výplatné pásky za posledné tri mesiace (VÚB a.s. si vyhradzuje právo vyžiadať doplňujúce doklady, najmä v prípade, ak príjem klienta nie je možné overiť v Sociálnej poisťovni)

 

Starobný a invalidný dôchodca 

- platný občiansky preukaz (VÚB a.s. si vyhradzuje právo vyžiadať doplňujúce doklady, najmä v prípade, ak príjem klienta nie je možné overiť v Sociálnej poisťovni)

 

Výsluhový dôchodca

- platný občiansky preukaz

- rozhodnutie (výmer) o priznaní/zvýšení/znížení dôchodku, ALEBO kópia výpisu z účtu za posledný mesiac, ALEBO potvrdenie z pošty dokladujúce príjem a výšku dôchodku (VÚB a.s. si vyhradzuje právo vyžiadať doplňujúce doklady, najmä v prípade, ak príjem klienta nie je možné overiť v Sociálnej poisťovni)

 

Pre viac informácií kliknite SEM

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie