Panel používateľa

Opatrenia a informácie

Opatrenia a informácie v súvislosti so šíriacou sa nákazou COVID 19

INFORMÁCIE :

- Náš internetový obchod www.fishop.sk  je v plnej prevádzke a objednávky priebežne vybavujeme

- Vzhľadom k vysokému riziku nákazy prepravné spoločnosti prijímajú rôzne bezpečnostné opatrenia, ktoré sa Vás môžu týkať.

  Jedným z opatrení je aj neprijímanie hotovostnej platby za dobierku, ktorú si ako formu úhrady zatiaľ ešte môžete vybrať.      Doporučujeme preto pre platbu za dobierku využiť platobnú kartu, alebo zvoliť inú formu úhrady - Platbu prevodom vopred.          

- V tejto dobe prijímame zásielky, ako aj tovar s miernym omeškaním a teda sa môže stať, že Vaše zásielky budú 1-2 dni meškať oproti tomu, ako ste boli u nás zvyknutí. Za toto omeškanie sa vopred ospravedlňujeme. Robíme všetko pre Vás

OPATRENIA :

- Aj my prispievame v rámci našich možností k minimalizovaniu rizika šírenia nákazy - každý z nás pri manipulácii s tovarom používa ochranné rúška a gumené rukavice

- Pri vstupe tovaru k nám je každý balík dezinfikovaný a následne aj tovar vo svojom ochrannom obale. Pri balení s Vašim tovarom zaobchádzame tak, ako by sa jednalo o potravinársky tovar s najprísnejšími hygienickými predpismi.

Možno v budúcnosti budeme nútení prijať aj ďalšie opatrenia a v prípade ich uplatnenia Vás o nich budeme včas informovať.

Na záver Vám chcem popriať pevné zdravie a mnoho trpezlivosti, aby sme toto, pre každého ťažké obdobie v zdraví prežili.

Používajte rúška - nezabúdajte, moje rúško chráni teba, tvoje rúško chráni mňa

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov